30 stycznia 2019

Hasło i data SM 2019

Zaczynamy promocję Spotkania Młodych Diecezji Legnickiej 2019! Chcielibyśmy zaprosić Was w tym roku do sukcesywnego odkrywania SMu krok po kroku. Na czym to będzie polegało? Raz na dwa tygodnie przygotowaliśmy dla Was odsłonięcie kolejnych kurtyn, które pozwolą Wam zobaczyć pełne przygód wydarzenia, ekscytujące konferencję, niesamowitych gości, których spotkacie w Legnickim Polu.

#odNOWA

Na zakończenie SM 2018 zapowiadaliśmy Wam, że przyszłoroczne spotkanie będzie inne, pojawi się coś nowego , czego jeszcze nie było. Tak się stanie o czym dowiecie się w kolejnych odsłonach. Zatem to co widzicie powyżej to hasło SM 2019. Co ono oznacza? Dwie rzeczy:

  1. Zaczynamy od nowa, czyli od samego początku, od fundamentu, od tego co jest najważniejsze i pierwsze. W ten sposób został ułożony cały program tegorocznego spotkania. Jak? O tym już niedługo 🙂
  2. SM 2019 to odnowa – pewna zmiana, nowe punkty programu, nowi goście, księża, po prostu odnowa. Jaka? Oczywiście o tym później.

22-25 sierpnia 2019

Do Legnickiego Pola zapraszamy Was już w czwartek (22 sierpnia). Zaczniemy inaczej niż zwykle – tak byście lepiej się poznali i rozpoczęli z „kopyta” SM 2019. Kolejne dni to przygoda, refleksja, zabawa, rozwijanie umiejętności, świadectwa, grupy.

Podajemy tę datę, byście już zaplanowali swoje wakacje, bo oczywiście nie może Was zabraknąć w tym roku w Legnickim Polu.

cdn.

Scroll to top